Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 281 Kez Okundu

Gece kulübünde siktiğim çıtır?

Gece kulübünde siktiğim çıtır?

Malum 30lu yaşlara gelince artık sizden 10 yaş küçük hatunlar size bakmaya başlıyor ve bu garip bir hal alıyor hesap yapıyorsunuz siz üniversitedeyken o hatun ilkokulda falan neyse bi ev partisinde tanıştığım bir hatun vardı sarhoşken muhabbet kaynamıştı ama facebooktan hatunu ekledim.

Hatunla muhabbet koyulaştı, gel gece dışarı çıkalım dedim, yağmur var falan derken hatun benimle geldi iki bira içmeye gittik. Daha sonra yanımdaki arkadaşlar lan sübyancı mısın falan dedi olm ne alaka ben asılmıyorum muhabbeti iyi hatunun dedim. Neyse daha sonra bir mekana daha geçtik sonra bir yere daha derken son mekan boş çıktı bi içeri girdik diğerleri ön taraftaydı sanırım onlar çıktı. Daha sonra biz yiyişmeye başladık aman tanrım hatun dudaklarımı ısırıyordu. Nerden baksanız yarım saat sadece öpüştük artık ben dayanamıyordum ayaklı sandalyeye oturmuştu bacaklarının arasına girdim ileri geri gitmeye başladım hatun inlerken ellerimi memelerine attım. Ufak tefekti ama meme uçları dikti, boynunda aşağı inip yalamaya devam ettim artık dayanamıyordum.

Çektim tuvalete götürdüm hatunu, zaten mekanda kimse yoktu dogru düzgün orada çalışan elemanda hiçbir şey demedi, neyse direk külotlu çorabını yartıp amını yalamaya başladım, klozetin üstüne oturmuştu, iğrenç bir ortamdaydım ama insan azınca dinlemiyor işte, daha sonra amını parmakladıktan sonra, yarrağımı çıkarıp ağzına verdim, ufacık ağzına o kadar iyi sığdırdım yarrakımı zevkten çıldırıyordum artık yeter dedim. Domalttım tam sokucam, yapamam dedi. Neden dedim bakireyim dedi. Şimdi insanın sorası geliyor bakireyken böyleyse daha sonra ne olucak. Neyse ben yine de tükürerek sıvazladım yarrakımı gözüm dönmüştü bir kere, sokmaya çalışıyorum girmiyor o kadar dar ki, neyse olmadı böyle diyerek götünü yalamaya başladım hoşuna gitmişti. O iğrenç tuvalette sıvı sabun vardı, götüne sürerek yavaş yavaş parmaklamaya başladım bu arada da o altdan yarrağımı tuttum tersten 31 çekiyordu daha sonra tükürererek deliği genişlettim göte girmek ama girmekten daha kolaydı bu durumda neyse öyle böyle derken kafasını sokabildim götüne, çığlık attı hatun derken ellerini kelepçeledim ellerimle ve kafasını klozetin sifon yerine dayanadım, dizlerinin üstünde iki büklüm kalmıştı kaçma şansı yoktu, kusra bakma ama biraz canın yanabilir diyerek köklemeye başladım. Hatun inanılmaz bir acı çekti ama duramıyordum ileri geri derken hatunun gözünden yaş geldi hissettim. Ama yapabilecek birşey yoktu, devam ediyordum yavaş yavaş o da zevk almaya başlayacaktı elbet, derken inlemeye başladı, sakın durma dedi. İleri giderken artık dayanamayıp o daracık götün içine boşaldım. Size ne yalan söyleyeyim onunla birkaç defa daha görüştük ama hiç o kadar güzel olmadı.