Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 255 Kez Okundu

Yılbaşında İçirip Yengemi Götten Siktim

Yılbaşında İçirip Yengemi Götten Siktim

Serdar adım, 21 yaşındayım ve okuyorum. Korona yüzünden genelde evdeyim, uzaktan eğitim. Abim çalışıyor, şoför. Genelde evde olmaz, evde olmadığı zamanlarda da yengemle ben kalırım. 30 yaşında ve kumral süt gibi bir kadın yengem ve inanılmaz tatlı. Son yılbaşı evdeyiz, annem ve babam yaşlı, çok ilgilenmediler kutlama ile, abim zaten yok ve bir sürü de içki aldım gizlice. Hemen abimlere çıktık, zaten üst kattaydı ve içmeye devam ettik. Bu anlatacaklarım o gece içmeye devam ederken yaşananlardır ve tamamen gerçektir, bundan emin olabilirsiniz. Tombul bedeni süt beyaz ve o kadar pürüzsüz ki anlatamam, muhakkak görmelisiniz. Ama böylesi bir deneyimin herkesin basına gelmeyeceği de aşikar, muhteşemdi.

Yengem Baya İstekli Çıktı

Tabi ki hâlâ sadece göbek kısmından az aşağısını gördüm, tamamen soymam zaman aldı ama zaten zaman problemim yoktu, uyanacağı da yoktu o nedenle acele etmedim, yalaya yalaya soydum. Azıcık güç gösteriyor, onu soymamam için inleyerek tepki göstermeye çalışıyor olsa da yengem kesinlikle nakavt olmuştu, uyanamazdı asla. Çok sağlam içirmişim kadını, çarpılmış resmen. Belki kendisi de istiyordu bilemem, çünkü dilim ne zaman akına girse o zaman inlemeleri sanki zevk alır gibiydi. Dilimle arını yaladım epey ve sikimi çıkarttım. Başta ısırır mı acaba? Diye korksam da bir cesaret ağzına verdim ve yaladı yine biraz direndikten sonra, arada “abin duyarsa bizi öldürür” demeye başladığı zaman aslında sandığım kadar bilinçsiz ve isteksiz olmadığını daha iyi anladım. Sonra yine yerde, sırtüstü şekilde yatarken tamamen soydum ve bacaklarını kaldırdım. Pek deneyimli olmamama rağmen ileride sıkça kullanacağım ve zaten herkesçe bilinen yastık hamlesini yaptım, yani götünün altına yastığı koydum ve biraz daha yaladım, o sırada yastık sayesinde iyice kalkan poposundan yine kar beyaz olan göt deliğini de gördüm, yaladım tabi!

Ben göt deliğini yalarken olmaz, anal asla olmaz diyordu. Belki de abiciğim yengemi hiç götten sikmemişti, bu benim için bir ilk olacaksa çok mutlu olurdum. Sikim girdi, o temas unutulmazdı gerçekten! Çok zevk aldım ve yengemin inlemelerinden onun da zevk aldığını anladım, üstelik birkaç kere siktim. E demiştim, zaman kısıtlamam yoktu ve bu sikişlerden biri göttendi, o da muhteşemdi. Ben yengemin yalancısıyım ama ilkmiş, sikme ne olur diye çok yalvardı ama bakmadım gözünün yaşına, geçirdim yarağı (önlü arkalı). Daha başka neler yaşayabiliriz, bu anlamda deneyim elde etmek isteyenler varsa yazsın, tanışalım.